-11%

Японська шкільна сумка синя (1252)
699 ₴
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1252
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Японська шкільна сумка, яку часто можна побачити в Аніме та дорамах. Любителям цієї культури буде чудовим подарунком.
Сумка щільна. Два відсіки на замку один з яких з перегородкою. Додатково кишенька спереду без замочка.
Лямки не регулюються, але з боків є два додаткові карабіни, до яких можна зачепити свій ремінець. Попереду є карабін, до якого можна прикріпити свій брелок та урізноманітнити стиль.
Розмір сумки 41*25*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴





