
М'яка іграшка Стрей Кідс Stray Kids Bbokari Фелікс 20 см (1264)
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1264
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота іграшки: 20 см
Матеріал: М'який плюш і поліпропіленова бавовна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

