Висота іграшки: 20 см
Матеріал: М'який плюш і поліпропіленова бавовна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Білий |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


