Кулон зроблений з металу та прикрашений камінцями
Розмір кулону 2 см
Довжина ланцюжка 25 см (повна 50 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

