-24%

Тканинний брелок Сенку Ісігамі з аніме Доктор Стоун Dr. Ston (1633)
145 ₴
110 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1633
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Щільна тканина
Розмір: 13х3 см
Брелок двосторонній (сторони вказані на фото)
Брелок можна причепити на ключі або рюкзак - це універсальний подарунок з будь-якого приводу і без
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
