
Брелок для рюкзака та ключів Куромі v6 Kuromi Моя Мелодія Onegai My Melody (1050)
240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1050
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дуже красивий і якісний брелок фігурка ідеально підходить для ключів, сумки або рюкзака. Ідеально підійде у подарунок. Фігурка на брелоку виконана з дуже якісних матеріалів, вона одночасно м'яка і тверда, шалено приємна на дотик, завдяки цьому ця фігурка може використовуватися як антистрес іграшки. Брелок ви не захочете випускати з рук і він стане по-справжньому улюбленцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

