Спідниця з шортиками
Розмірна сітка на другому фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Довжина виробу | 39 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


