Кулон "Dota 2" виготовлений з металу + скло
Розмір кулона 2.5х2.5 см
Довжина ланцюжка 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Вид виробу | Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 300 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип брелока | Універсальний |
| Кількість в пакованні | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

