
Кулон Аганім з гри Дота 2 Aghanim's Scepter Dota 2 (1398)
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1398
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулон "Dota 2" виготовлений з металу.
Розмір кулону 4 см
Довжина ланцюжка 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Вид виробу | Медальйон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Метал |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 250 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

