
Екосумка шоппер Аніме Клинок, що розсікає демонів Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (1653)
349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1653
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Еко сумка шопер— те, що зробить наш світ трохи чистішим. Це альтернатива пакетам, які ми звикли використовувати часто, але вони розкладаються в нашій екосистемі надто довго. Стань вільним від пластику та поліетилену за допомогою нашого аксесуара!
- Матеріал: Бавовна
Розмір:
- Ширина: 42 см.;
- Висота: 33 см.
Особливості:
- Зручна, багатофункціональна, ручки досить довгі, щоб носити аксесуар на плечі;
- Тканина натуральна та приємна на дотик;
- Принт не линяє, не вигоряє на сонці;
- Можна використовувати як сумку для особистих речей, так і для походу в магазин (екологічний матеріал безпечний для продуктів харчування);
- Витримує вагу до 20 кг.
Догляд:
- Прання до 40°C в делікатному режимі пральної машини, навиворіт;
- Не використовувати відбілювач;
- Прати без віджиму.
- Можна прати вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Тип | Шопер |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Підкладка | Ні |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴
