
Брелок м'яка іграшка Хеллоу Кітті Hello Kitty Sanrio Kawaii (1689)
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1689
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота брелока 12 см
Дуже гарний та якісний брелок – м'яка іграшка. Ідеально підходить для сумки або рюкзака. Ідеально підійде у подарунок. Фігурка на брелоку виконана з дуже якісних матеріалів, вона одночасно м'яка і тверда, шалено приємна на дотик, завдяки цьому ця фігурка може використовуватися як антистрес іграшки. Брелок ви не захочете випускати з рук і він стане по-справжньому улюбленцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

