
Брелок що світиться "Кріпер" із гри Майнкрафт Minecraft (1888)
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1888
Важливо! На брелоці немає кнопки для перемикання підсвітки. Брелок світиться постійно. Щоб вимкнути підсвітку, потрібно перекрити контакт на батарейках захисною перегородкою, яка йде в комплекті.
"Тсссс... БУМ!" - Цей звук знає кожен геймер. Але не хвилюйтесь, наш Кріпер абсолютно безпечний і стане вашим вірним супутником у реальному світі! Цей стильний аксесуар у вигляді голови найвідомішого мобу Minecraft світиться яскраво-зеленим світлом, нагадуючи про заряджений стан персонажа.
Він ідеально підходить для того, щоб прикрасити ключі, сумку або рюкзак. Завдяки м'якому неоновому світінню ви легко знайдете свої речі навіть у повній темряві. Стати володарем легендарного символу гри або зберіть повну колекцію блоків!
Розмір: 3 см
Живлення: Батарейки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
- Ціна: 150 ₴
