
Ремінь Чорний Y2K 100 см (1988)
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1988
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додайте своєму образу космічний акцент! Цей ремінь — не просто аксесуар для підтримки джинсів, а повноцінна заява про ваш стиль. Він ідеально вписується в естетику 2000-х, панк-рок або сучасний стритвір.
-
Унікальний дизайн: Велика металева пряжка у формі зірки, що відразу приковує погляд.
-
Деталі мають значення: По всій довжині ременя розташовані люверси також у формі маленьких зірочок. Це має набагато цікавіший вигляд від звичайних круглих прорізів.
-
Універсальність: Крутий вигляд має як із широкими джинсами-бігги, так і поверх оверсайз жакетів або платтів.
Технічні характеристики:
| Загальна довжина | 104 см |
| Ширина ремінця | 2,8 см |
| Розмір пряжки | 6,5 см х 6,7 см |
| Підходить на обхват талії | до 98 см |
| Матеріал | Якісна екошкіра + надійна металева фурнітура |
| Колір | Класичний чорний зі сріблястим металом |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1000 мм |
| Ширина ремня | 28 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





