
Кулон з аніме Берсерк Berserk (1246)
110 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1246
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Метал
Довжина 4 см
Ширина 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина ланцюжка | 230 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип брелока | Універсальний |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
