
Японська шкільна сумка Y2K синя з ремінцем (1706)
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1706
+380 (68) 682-23-23
Запитання/Замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Японська шкільна сумка, яку часто можна побачити в Аніме та дорамах. Любителям цієї культури буде чудовим подарунком.
- Сумка щільна. Два відсіки на замку один з яких з перегородкою. Додатково кишенька спереду без замочка.
- Знімний ремінець. Сумку можна носити без нього за ручки
- Попереду є карабін, до якого можна прикріпити свій брелок та урізноманітнити стиль.
Розмір сумки: 35*23*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioWorld |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 23 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





